title-ecclesia

Річниця священства о. Віталія Бартков'яка

13 червня 2012 року минає чотирнадцята річниця священства у житті отця Віталія Бартков’яка. Багато років свого служіння отець Віталій віддає парафії Преображення Господнього у Володарську-Волинському. Завжди привітний, в міру стриманий отець знаходить

спільну мову як із дітьми, так зі старенькими людьми, він із радістю підхоплює кожний добрий почин своїх парафіян, а потім усіма силами його підтримує. І все це заради одного: аби у всьому прославлявся Бог! Мабуть, саме тому у Володарську-Волинському успішно розвиваються «Родинні кола», матері часто збираються на молитву за своїх дітей, а діти моляться за батьків… Молитвою і самовідданою працею, добрим словом й усмішкою, як справжній пастир, о. Віталій Бартков’як щоденно збирає свою отару біля Господнього столу, щоб кожен міг засмакувати тих благ, які очікують нас у майбутньому.

 

 

Про що мріяло хлоп’я у ті далекі радянські часи? На перший погляд, дитинство хлопчика нічим не відрізнялося від дитинства його однолітків, хіба що за винятком того, що у родині Бартков’яків чільне місце завжди займав Бог… Тож низький уклін батькам отця Віталія за віру, яку вони, незважаючи ні на що, змогли зберегти та переказати своїм дітям. Шанобливий уклін їм за те, що у нашій дієцезії живе та працює на Господній ниві священик, котрий своїм прикладом і словом підтримує та зрощує віру у серцях тих, кого ввірив йому Бог.

Парафіяни парафії Преображення Господнього у Володарську-Волинському

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino