title-ecclesia

Священицькі свячення в Житомирі

IMG_3591

23 червня 2017 р. в кафедральному соборі св. Софії у Житомирі Апостольський Адміністратор Київсько  -Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира. В очолюваній Апостольським Адміістрором  урочистій св. Месі, під час якої було звершено обряд рукоположення, співслужили єпископ Ян Пурвінський, єпископ – номінат Віталій Кривицький, настоятель храму св. Софії о. Віктор Маковський, ректори обох семінарій о. Ян Слєповронський та о. Роман Грек, багато інших священиків.         «Ти ж, улюблений сину, який маєш увійти у пресвітерський стан, від імені Христа Вчителя, виконуватимеш священну місію навчання. Проголошуй всім Боже Слово, яке ти сам з радістю прийняв. Розмірковуй над Господнім Законом та зважай, щоб ти сам вірив в те, що читаєш, навчав того, в що сам увіруваа, та наслідував те, чого навчився. Нехай же твоє вчення буде поживою для Божого люду, а життя– приємним фіміамом для Христових вірних, щоб словом і прикладом ти зводив будівлю, якою є Божа Церква» - з такими словами повчання звернувся єпископ Віталій під час проповіді до отця-неопресвітера.

IMG_3590

По закінченні проповіді  кандидат на рукоположення, відповідаючи, як це передбачено обрядом, на питання єпископа, висловив готовність виконувати обов’язки, що витікають зі свячень, і присяг у вірності ординарію.

IMG_3594IMG_3597IMG_3618IMG_3622IMG_3629IMG_3699

Багато теплих слів лунало на закінчення Святої Меси. Отець Сергій дякував Богу, батькам, наставникам та всім, з ким довелось зустрітись на дорозі свого життя.

Дорогий Отче Сергію, нехай Ісус який покликав тебе до священства, додає відваги щодня залишати "сіті" минулого та вірно слідувати за Ним!

IMG_3653IMG_37591

БІЛЬШЕ ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino